Děkujeme našim partnerům

Velmi si vážíme jejich podpory, která pomáhá Projektu sebedůvěry Dove řešit řadu problémů dospívajících dívek. Za to jim patří náš velký dík.dm drogerie markt s.r.o.

K významným partnerům Projektu sebedůvěry Dove patří společnost dm drogerie markt s.r.o., jednička na českém drogistickém trhu a jeden největších drogistických řetězců ve střední Evropě.

V České republice působí dm již od roku 1992, a to jako 100% dceřiná společnost dm Rakousko. V současné době zaměstnává dm téměř 2.700 spolupracovníků, kteří působí v prodejnách dm po celé České republice, v centrálním skladu v Jihlavě a na centrále sídlící v Českých Budějovicích.

Společnost dm je nositelem řady prestižních ocenění, mezi které patří například „Obchodník s drogerií a parfumerií roku 2017“ v rámci ankety Mastercard Obchodník roku. Tímto oceněním zákazníci vyznamenali dm již pošesté. Potřetí v řadě se dm rovněž stala „Nejdůvěryhodnější značkou“ v kategorii drogerií v anketě společnosti Atoz Marketing

V únoru letošního roku navíc dm spustila online prodej v ČR. Na adrese dm.cz mohou zákazníci nyní pohodlně nakupovat a zároveň se informovat o svých oblíbených výrobcích či novinkách bez ohledu na čas, otevírací dobu či vzdálenost nejbližší prodejny.

Jedním z pilířů filozofie společnosti dm je trvalá udržitelnost a odpovědné chování. S cílem působit příkladně ve svém okolí a smysluplně pomáhat, kde je potřeba, proto dm zároveň přebírá i společenskou odpovědnost – ve formě nejrůznějších iniciativ, programů a kampaní. V roce 2017 podpořila dm u příležitosti svého 25. jubilea v rámci unikátní narozeninové iniciativy {SPOLEČNĚ} celkem 224 projektů ze sociální, kulturní či ekologické oblasti po celé České republice.

Anabell

Děkujeme Centru Anabell za podporu Projektu sebedůvěry Dove. Toto unikátní centrum vzniklo v roce 2002 a jeho posláním je pomáhat lidem s poruchami příjmu potravy a jejich rodinám.

Mezi poruchy příjmu potravy patří především mentální anorexie a bulimie. Tyto nemoci postihují v 90 % případů mladé dívky. V současné době Anabell poskytuje sociální a terapeutické služby v Kontaktních centrech Anabell v Brně, Praze a Ostravě.

Anabell v současnosti nabízí široké spektrum služeb. Jedná se například o psychologické, psychoterapeutické, sociální i nutriční poradenství, dále osvětovou, lektorskou činnost, speciální terapeutické programy, krizovou telefonní linku či internetové kurzy.

Tým Anabell tvoří sociální pracovníci, psychologové a terapeuti, lékaři, nutriční specialisté a další odborníci, kteří ročně poskytnou pomoc během přibližně 2 000 sezení a kontaktů.

Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) je největší platforma společenské odpovědnosti (CSR) a udržitelného podnikání v Česku. Jako hostitelská organizace UN Global Compact do České republiky zároveň přináší jedinečné globální know-how největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN a získává tak mandát rozvíjet Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu. Od roku 2016 se A-CSR stala národním ambasadorem Giving Tuesday, největšího světového svátku dárcovství. Více na www.spolecenskaodpovednost.cz.