WEBINÁŘ PRO PEDAGOGY: JAK NA ZDRAVOU SEBEDŮVĚRU PRO ROZVOJ DÍTĚTE

S potěšením vám představujeme Projekt sebedůvěry Dove, který pomáhá mladým lidem ve věku 11 - 15 let, aby si věřili a byli spokojeni sami se sebou. Projekt je celosvětový a vznikl se záměrem pomáhat pedagogům s výchovným procesem v tomto citlivém věku. Věříme, že oceníte informace od našeho týmu psychologů, kteří během 12 let získali nespočet zkušeností.

Snažíme se pomáhat i v této nelehké době, proto jsme celý program přizpůsobili současné situaci a zpřístupnili ho ONLINE.

Základ našeho programu tvoří seminář Buďte sebevědomí. Představíme vám ho pomocí série online webinářů. Poskytneme k němu plán výuky i listy s aktivitami, které si stáhnete v elektronické podobě. Seminář obsahuje vše potřebné, abyste mohli s vašimi žáky téma bez problémů zdolat i formou distanční výuky. Zároveň máme připravené i školení od našich psychologů, rovněž formou online workshopu.

Kromě semináře získáte přístup i k dalším materiálům, které můžete využít v rámci online výuky, nebo na nich rovnou postavit tematické workshopy. Můžete se samozřejmě podívat i na čtení a workshopy, které jsme připravili pro rodiče nebo pro koordinátory mladých.

Celý program nabízíme ONLINE a zcela ZDARMA.

Pro malé školy
Pro velké školy
Pro jakou věkovou skupinu žáků je program určen?
„Projekt sebedůvěry“ je zaměřen především na žáky 2. stupně základních škol (a odpovídajícího stupně víceletých gymnázií) ve věku 11–15 let.
Vážně je program zdarma? Nebudeme platit za materiály nebo něco dalšího?
Ano, program je opravdu úplně zdarma. Materiály si stáhnete v elektronické podobě. Můžete si je vytisknout nebo s nimi pracovat třeba z tabletu.
Zvládneme tohle citlivé téma, když s ním zatím nemáme moc zkušeností?
To je samozřejmě správná otázka. Sami víte, že s dospívajícími se musí pracovat opatrně. Naše webináře vás ale celým programem provedou tak, že byste měli všechno bez problémů zvládnout. Máme přes dvanáct let zkušeností a v drtivé většině případů všechno funguje hladce.
Chtěli bychom u nás i seminář s vašimi psychology. Kdy to půjde?
To zatím bohužel nevíme. I když bychom chtěli být všude, máme jen malý tým a nestíháme. Proto jsme se zatím rozhodli školit hlavně na větších školách, kde to pomůže většímu množství dětí. Věříme, že nám to nebudete mít za zlé. Doufáme, že časem se tým rozšíří a budeme moct přijet i k vám. Určitě dáme vám vědět, jakmile to půjde.